پی سی فاکس

معرفی و ترفندهای بازی The Last of Us Part 2

معرفی و ترفندهای بازی The Last of Us Part 2

معرفی و ترفندهای بازی The Last of Us Part 2

The Last of Us Part 2 چه از نقطه نظر محتوا، چه گیم پلی، چه گرافیک و کارگردانی صوتی یک اثر بسیار قوی و رده اول است که با استانداردهای تازه ای که برای یک بازی کنسولی تعریف می شود هم همخوانی دارد. گرافیک بازی آنچارتد ۴ کنسول نسل هشتم سونی را به چالش می کشد و صداگذاری فوق العاده هم شما را در شهر سیاتل بحران زده غرق می کند.

 

معرفی و ترفندهای بازی The Last of Us Part 2
نکات منفی

اگر می خواهید که The Last of Us Part 2 هم داستان و حال و هوایی مانند نسخه قبلی خود داشته باشد، باید بدانید که خیلی زود ناامید خواهید شد. همچنین این بازی برای کسانی که از خشونت بیش از حد و البته استرس زیاد در بازی خوششان نمی آید هم چندان ایده آل نیست.

ترفندهای بازی The Last of Us Part 2

سیاتل پسا آخر زمانی در بازی The Last of Us Part 2 پر از جاهای قابل کشف است که هر کدام به اندازه خودشان برای شما جوایز و سوپرایزهای مختلفی دارند و منتظرند که آن ها را پیدا کنید. اما برای اینکه بتوانید تمام این نقاط مخفی و گاوصندوق های موجود در آن را در بازی پیدا کنید، باید یک راهنمای کامل و جامع از بازی داشته باشید. به همین خاطر است که در ادامه این مقاله از پی سی فاکس قصد داریم یک نقشه از گاوصندوق های موجود در بازی در روز اول و البته رمزهای آن را در را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید تمام آن ها را کشف کنید.

رمز گاوصندوق بازی The Last of Us Part 2 و محل آن ها

رمز گاوصندوق جکسون
اولین گاوصندوقی که در این بازی می بنید بعد از اینکه اولین موج بیماران را با دینا از بین بردید، خودش را به شما نشان می دهد. در این مرحله یک نوشته پیدا می کنید که حاوی جملات زیر است.
هی کریستن، متاع اصلی رو برات تو گاوصندوق گذاشتم. رمزش تاریخیه که پسرم بهترین کارمند ماه شد. اونا رو نفروش و به کسی هم نده. اونا برای خودتن، باشه؟ بهتر شو. مینا.
اگر نگاهی به روی میز بیندازید، یک عکس سگ پیدا خواهید کرد. حالا باید اتاق را ترک کنید و به رهرو بروید. آن جا چارت بهترین کارمندهای ماه را یدا می کنید. اگر به دنبال یک سگ بگردید، به تاریخ جولای ۲۰۱۳ می رسید .یعنی رمز گاوصندوق ۱۳-۲۰-۰۷ است.
رمز گاوصندوق روز اول
رمز خزانه بانک
در جنوب شهر سیاتل رمز خزانه بانک را در یادداشتی که روی آن نوشته شده است، نقشه سرقت از بانک، پیدا کنید. رمز خزانه بانک ۰۶-۲۳-۶۰ است.
در این گاو صندوق شما یک پامپ شاتگان و انگشتر نیتن دریک را پیدا می کنید.
رمز گاوصندوق Gate West 2
در خیابان مدیسون در سمت چپ بالای نقشه این گاو صندوق را پیدا خواهید گرد. باید خودتان از یک شیار کوچک عبور کنید تا به آن برسید. رمز این گاوصندوق هم ۵۱-۰۴ است که در صفحات قبلی ژورنال خودتان است.
رمز گاوصندوق دادگستری
در داخل دادگستری شما بعد از کشتن اولین موجودات زنده که به بیماری مبتلا شده اند، به یک کوریدور تاریک بر می خورید. در سمت راست شما یک دفتر قرار دارد. کافی است شیشه دفتر را بشکنید و وارد آن شوید تا به گاو صندوق برسید. رمز گاوصندوق هم روی یک تخته سفید در همان نزدیکی نوشته شده است که عدد ۲۲-۰۷-۸۶ است.
رمز در زیرزمین
همان جا که تریدینگ کارت دکتر دیلا استار را پیدا می کنید، یک در قفل شده هم می بینید که برای اینکه آن را باز کنید، باید یک رمز داشته باشید. کمی بعد از در یک یادداشت به چشم می خورد که جملات زیر روی آن نوشته شده اند.
سلام دویی، رمز رو دوباره یادت رفت؟ یه نوشابه برام بخر تا رمز رو بهت بگم! وی.
برای پیدا کردن رمز این گاوصندوق کافی است از وندینگ ماشینی که در همان نزدیکی است یک نوشابه بردارید. یک یادداشت به آن وصل شده است که روی آن نوشته شده است:» رمز ؟-؟-۲-۵-۱ است. خیلی خب، راهنمایی بسه، اگه نمی‌تونی بقیه عددها رو خودت پیدا کنی دیگه حرفی ندارم. لذت ببر.« در آخر با یک معادله ساده به عدد ۱۵۲۴۳ می رسید.

رمز گاوصندوق Staci good timeدر بازی The Last of Us Part 2

در محدوده سه راهی با دینا در حلای به یک فروشگاه Wellwishes برمیخورید که در سمت چپ واقع شده است و اطراف آن تله گذاری شده است پس با دقت به آن نزدیک شوید و از کنار درختی که در ورودی قرار دارد عبور کنید و کارت Bizzarebra Superhero را بردارید که در قفسه کتاب های کودک در بخش سمت چپ اتاق واقع شده است.
در این محوطه در انتهای اتاق را بز کنید و یادداشتی که روی چوب پنبه است را بردارید. این یادداشت رقم آخر رمز را به شما نشان می دهد. رمز این گاوصندوق شش رقم آخر تلفن استاچی است اما قسمت پایین آن پاره شده است.
شما در یکی دیگر از اتاق ها در سمت جپ یک گاوصندوق پیدا می کنید. رمز آن ۳۳-۰۱-۵۵ است که در یک دیوار دسشویی با این عنوان “برای اوقات خوش با استاچی تماس بگیرید. ۰۱۳۳-۵۵۵_(۲۰۶) نوشته شده است.
تا اینجا رمزهای روز اول بازی The Last of Us Part 2 را به دست آوردید. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

ایمان

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *