پی سی فاکس

دانلود تمام ترینر های بازی GTA SanAndreas یا همان GTA 5 + آموزش نصب

دانلود تمام ترینر های بازی GTA San Andreas ( جی تی ای 5 ) + آموزش نصب

در این مطلب تمام ترینر های بازی GTA SanAndreas یا همان GTA 5 را با لینک مستقیم جهت دانلود آماده کرده اییم. همچنین برای کسانی که در نصب ترینر جی تی ای ۵ مشکل دارند آموزش نصب راهم قرار داده اییم. در این مطلب برایتان ۴ ترینر قرار داده اییم که این ۴ ترینر تنها ترینر های سالم و قابل استفاده برای این بازی هستند. شما با این ترینر ها میتوانید از قابلیت های جدید و ویژه ایی دربازی برخوردار شوید و بیش از پیش به لذت این بازی محبوب بی افزایید.

 

اصلا ترینر چی هست و ترینر جی تی ای ۵ چکار میکنه؟

ترینر ها فایل اجرایی و یا مجموعه فایل هایی هستند که در محل نصب بازی کپی میشوند ( درصورت وجود چند فایل ) و یا اگر تک فایل باشند به تنهایی اجرا میشوند و قابلیت هایه جدیدی را به بازی اضافه میکنند. به عنوان مثلا ترینر بازی GTA SanAndreas یا همان GTA 5 قابلیت های جدیدی مانند پول بی نهایت،جان بی نهایت،تانک،اسلحه و ده ها چیز دیگر را به بازی اضافه میکند که در حالت عادی در خود بازی ممکن نیست.ترینر ها معمولا با دکمه های عددی روی کیبورد کار میکنند. یا به تنهایی با فشردن اعداد ترینر کار میکند و یا با نگه داشتن lctrl و سپس فشردن اعداد.

 

آموزش نصب ترینر بازی GTA SanAndreas یا همان GTA 5

تمام ترینر هایی که در این مطلب قرار گرفته اند تنها دارای یک فایل اجرایی هستند که با باز کردن آن فایل و سپس وارد بازی شدن میتوانید از قابلیت های آن استفاده کنید. اما همین ترینر ها هم برخی اوقات نیاز به فعال سازی دارند. به عنوان مثال برخی ترینر ها در پایین سمت راست خود یک عکس کوچک شبیه به لپتاپ دارند که با کلیک کردن روی آن ترینر فعال میشود.در برخی دیگر از ترینر ها نوشته و گزینه ایی به اسم lunch و یا active و یا activate و on وجود دارد که پس از کلیک برروی اینها ترینر فعال میشود و نیاز به طی مراحل خاصی نمیباشد.

نمونه ایی از ترینر بازی جی تی ای 5

پیرو آموزش نصب ترینر بازی GTA SanAndreas یا همان GTA 5 همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید شما برای استفاده از قابلیت های این ترینر جی تی ای ۵ باید به این شکل عمل کنید. مثلا قابلیت یک را برای اعمال باید دکمه کنترل چپ ( که در سمت چپ و پایین کیبورد قرار دارد و روی آن نوشته شده ctrl ) را نگه دارید و همینطور که این دکمه را نگه داشتید دکمه عدد ۱ را هم بزنید.

رضا پورتقی

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *