پی سی فاکس

دانلود پکیج رایگان آموزش سی پلاس پلاس ++C – از مقدماتی تا پیشرفته

دانلود پکیج رایگان آموزش سی پلاس پلاس ++C - از مقدماتی تا پیشرفته

در این مطلب با دانلود پکیج رایگان آموزش سی پلاس پلاس ++C از مقدماتی تا پیشرفته در خدمت شما هستیم. با توجه به روال همیشگی سایت پی سی فاکس امروز هم تصمیم گرفتیم تا یک پکیج رایگان دیگر را برایتان قرار دهیم. پکیجی که در این مطلب شاهد آن هستید شامل آموزش یک زبان برنامه نویسی پرکاربرد میشود که با آن قادر به توسعه نرم افزارها و دیگر چیزها خواهید بود. تسلط به این زبان برای دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر ضروری و حائز اهمیت هست و بطور کل میتوان این زبان را یکی از زبان های برنامه نویسی پرکاربرد در سرتاسر جهان معرفی کرد.

سی پلاس پلاس

پکیج رایگان آموزش سی پلاس پلاس ++C مناسب چه کسانی هست؟؟

همین ابتدا ذکر کنم که کسانی که بطور کامل با اصول و مبانی کلی این زبان آشنا هستند سراغ این پکیج نیایند چرا که این پکیج همانطور که در تیتر نوشته شده یک پکیج رایگان هست و در نتیجه تنها مناسب افرادی هست که هیچ آشنایی با این زبان ندارند و یا دست و پا شکسته به این زبان تسلط دارند مناسب میباشد چراکه مدرس در این آموزش از ابتدایی ترین گام شروع به آموزش کرده تا آخرین مثال ها و غیره،اما فکر نکنید که با دیدن این آموزش میتوانید یک نرم افزار فوق حرفه ایی طراحی کنید خیر اینطور نیست. این پکیج راه رفتن را به شما یاد میده و برای یادگیری دویدن خودتان باید خلاقیت و استعداد به خرج بدهید و پکیج رایگان آموزش سی پلاس پلاس ++C تنها اصول و مبانی کلی و به اصطلاح راه رفتن را به شما یادمیدهد.

نمونه کدنویسی سی پلاس پلاس

اما اصلا سی پلاس پلاس چی هست ؟

زبان سی پلاس پلاس یک زبان برنامه نویسی کامپیوتری می باشد که شی گرا و سطح بالاست . همچنین به طور کلی به آن یک زبان سطح میانی هم می گویند چرا که هم قابلیت های یک زبان سطح بالا را دارد و هم سطح پایین . این زبان برنامه نویسی بسیار قدرتمند است و از خانواده C محسوب میشود.کلیه ی افرادی که در زمینه های تولید نرم افزار و طراحی سیستم عامل های مختلف کار می کنند از این زبان بهره می برند. هم چنین آن دسته از مهندسین که در صنعت گیم فعالیت می کنند با این زبان برای بازی های ویدیویی و تحت وب بازی سازی می کنند.و به طور کلی در صنعت کاربرد بسیاری دارد.

 

علی خاکبازان

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *