پی سی فاکس

پکیج رایگان آموزش مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note

پکیج رایگان آموزش مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note

با پکیج رایگان آموزش مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note در خدمت شما کاربران عزیز سایت پی سی فاکس هستیم،امروز هم میخواهیم مانند پست قبل که به آموزش مایکروسافت ویزیو پرداختیم به نرم افزاری دیگر از مجموعه آفیس با نام مایکروسافت وان نوت بپردازیم.این پکیج کاملا رایگان میباشد و شما میتوانید آنرا از انتهای مطلب دانلود نمایید.صبر کنید!! به این زودی سراغ انتهای مطلب برای دانلود نروید،اول بیایید کمی باهم درباره این پکیج صحبت کنیم و همچنین بیشتر با این نرم افزار آشنا شویم،بعد سراغ دانلود برویم:)

 

 

پکیج رایگان آموزش مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note مناسب چه کسانی میباشد؟

 

شاید ابتدا پیش خود فکر کنید که مایکروسافت وان نوت مگه یک نرم افزار یادداشت برداری نیست؟ مگه یادداشت برداری هم نیاز به آموزش و پکیج و این حرف ها داره؟ باید به شما بگویم که اشتباه میکنید،این نرم افزار فراتر از یک نرم افزار یادداشت برداری میباشد،این نرم افزار همانند یک کیف پر از کتاب و سررسید و تقویم و نقشه و نمودار و ….. میباشد که بوسیله آن میتوانید هرنوع عمل و یادداشت و نوت برداری را به راحتی و با امکانات تمام ودقیق انجام بدید و بدلیل امکانات و جزئیات گسترده اش شاید سردرگم شوید و ندانید که چکار کنید و یا اینکه با تمامی امکانات آن آشنایی نداشته باشید.از این رو ما تصمیم گرفتیم تا پکیج رایگان آموزش مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note را برای شما آماده کنیم تا افراد مبتدی و یا نیمه حرفه ایی و یا کسانی که قصد آشنایی و یادگیری این نرم افزار از صفر را دارند بتوانند از آن نهایت استفاده را ببرند.

 

وان نوت چیست؟

 

درباره مایکروسافت وان نوت Micorsoft One Note بیشتر بدانید…..

 

OneNote دفترچه‌‌ یادداشتی دیجیتالی است که صرف‌نظر از نوع پلتفرم،باتمام دستگاه‌ها سازگار است و امکان انتقال محتوا به موقعیت دلخواه را فراهم می‌کند.از OneNote می‌توانید برای یادداشت‌برداری خواه دست‌نویس خواه تایپی، طراحی، ضبط اسکرین‌شات و ضبط صوتی استفاده کنید. ازآنجاکه OneNote بخشی از مجموعه‌ی Microsoft Office است، مجموعه‌ای از ابزارهای همکاری و اشتراک‌گذاری پروژه بین کاربران دارد.البته، OneNote پردازشگر متنی نیست و تمام صفحات شکل آزادی دارند؛ یعنی می‌توانید درجای دلخواه کلیک و تایپ‌کردن را شروع کنید. این برنامه برای تولید محتوای منتشرشدنی طراحی نشده است. اگر می‌خواهید محتوای منتشرشدنی تولید کنید، بهتر است از دیگر محصولات مایکروسافت استفاده کنید. بطور کلی وان نوت یک نرم افزار همه چیز تمام برای پیاده کردن ایده ها،تکالیف،نوشته ها و… شما میباشد.خارق العادست و پیشنهاد میکنیم اگر قصد یادگیری آنرا کردید پکیج رایگان آموزش مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note مارا از دست ندهید.

 

 

نگاهی کوتاه به نرم افزار مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note….

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار مایکروسافت وان نوت را مشاهده کنید….

 

 

مایکروسافت وان نوت ویندوز

 

مایکروسافت وان نوت ویندوزز

 

همانطور که مشاهده میکنید این نرم افزار تمامی امکانات و قابلیت ها را برای انجام امور نوشتاری روزانه شمارا دارد و شما برای آن هرسازی که بزنید شروع به رقصیدن میکند:) البته باید یادآوری کنم که بالاخره ناسلامتی سازنده اش مایکروسافت هست و مایکروسافتم که چیز بدی نمیسازه و تمام مجموعه آفیس مایکروسافت را نرم افزار های کاربردی شامل میشوند که تمامی آنها مفید و کاربردی هستند و در طول زندگی انسان بسته به شغل و جایگاهی که دارد میتواند بسیار مورد استفاده و نیاز قرار بگیرد.

 

 

قسمتی از پکیج رایگان آموزش مایکروسافت وان نوت Microsoft One Note را مشاهده کنید…..

 

 

 

منبع: گردآوری و فشرده سازی توسط سایت پی سی فاکس از آموزش۳۶۵

 

رضا پورتقی

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *