پی سی فاکس

پکیج رایگان آموزش مایکروسافت پابلیشر Microsoft Publisher

پکیج رایگان آموزش مایکروسافت پابلیشر Microsoft Publisher

پکیج آموزشی داریم اونهم چه پکیجی! پکیج رایگان آموزش مایکروسافت پابلیشر Microsoft Publisher را در این مطلب برایتان بصورت کاملا رایگان قرار داده اییم. اگر این نرم افزار میشناسید قطعا میدانید که یادگیری کار با این نرم افزار میتواند چقدر کاربردی و مفید باشد. اگر هم هیچ اطلاعی از آن ندارید پس تا آخر مطلب باما همراه باشید تا شمارا با این نرم افزار خارق العاده آشنا کنیم،با اطمینان میتوان گفت که مایکروسافت پابلیشر یک نرم افزار همه چی تمام است،در ادامه ما به معرفی کامل این پکیج،خود نرم افزار و دلایل یادگیری آن میپردازیم همچنین قسمتی از پکیج راهم باهم مشاهده خواهیم کرد و تعدادی عکس هم از محیط این برنامه خواهیم دید پس باما همراه باشید.

 

 

محصولات office

 

 

مایکروسافت پابلیشر Microsoft Publisher چی هستش؟

 

طراحی تقویم،روزنامه،مجله،جدول زمانی،کارت ویزیت،بروشور،خبرنامه،بنر،تبلیغات و هزاران چیز دیگر را میتوان با این نرم افزار قدرتمند و کاربردی طراحی کرد،این برنامه جزئی از خانواده آفیس است و شباهت هایی به نرم افزار ورد دارد اما بسیار فراتر از آن است و کارهای وسیع تری میتوان با آن انجام داد و دست کاربر را بسیار بازتر گذاشته است به عنوان مثال یک رئیس شرکت بخواهد برای شرکت خود بنر، تقویم یا کارت ویزیت به خصوص با طرح و سلیقه ی خود بسازد میتواند به بخش بیزنس کارت ها برود و طراحی را آغاز کند  و یا شخص دیگری خواست برای تولد یکی از اعضای خانواده خود کارت پوستالی با سلیقه ی خود طراحی کند می تواند از این نرم افزار عالی استفاده کند و کار های دیگری مثل طراحی بنر، پوستر، روزنامه دیواری، کارت ویزیت، تقویم، کارت پوستال، رزومه، سند و …یک عالمه دیگه که در ابتدای متن هم به برخی از آنها اشاره کردم… هر کدام روش خاص خودش را دارد، که اگر مایل به یاد گیری و آشنایی بیشتر با آن هستید میتوانید از پکیج رایگان آموزش مایکروسافت پابلیشر Microsoft Publisher که در این مطلب از سایت پی سی فاکس برایتان آماده کرده اییم استفاده کنید.

 

 

تصویری از محیط مایکروسافت پابلیشر

 

پکیج رایگان آموزش مایکروسافت پابلیشر Microsoft Publisher بدرد چه کسانی میخورد؟

 

در این پکیج شما با تمامی گزینه های این نرم افزار و کاربرد هریک آشنا میشوید و در آن سعی شده که کاربر را با زیر و بم ساختار و اجزا این نرم افزار آشنا شود و از هر یک از امکانات آن مثالی زده شود و خلاصه برایتان بگویم که این پکیج بیشتر مناسب افراد مبتدی تا نیمه مسلط  و یا افرادی که هیچ آشنایی با این نرم افزار ندارند میباشد و یوقت فکر نکنید که در آن به شما آموزش ساخت حرفه ایی ترین کارت ویزیت دنیا داده میشود. در کل این پکیج میتواند برای آن دسته از افرادی که گفتم بسیار مفید و کاربردی باشد لذا توصیه میکنم حتی اگر تسلط متوسطی هم به این نرم افزار دارید و فکر میکنید که نیازی به دیدن این پکیج ندارید ،بازهم این پکیج را تماشا کنید چرا که خالی از لطف نیست و قطعا مفید خواهد بود.

پکیج آموزش مایکروسافت پابلیشر microsoft publisher

گوشه ایی از پکیج رایگان آموزش مایکروسافت پابلیشر Microsoft Publisher را مشاهده کنید…

 

 

 

منبع: گردآوری و فشرده سازی توسط سایت پی سی فاکس از آموزش ۳۶۵

 

رضا پورتقی

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *