پی سی فاکس

دانلود ذخیره و سیو تمام مراحل بازی GTA V برای PC – کاملترین و بهترین سیو

دانلود ذخیره و سیو تمام مراحل بازی GTA V برای PC

در این مطلب ذخیره و سیو تمام مراحل بازی GTA V برای PC را جهت دانلود برای شما کاربران عزیز قرار داده اییم. گاهی اوقات پیش می آید که شما در بازی نیاز دارید تا به دلایل مختلف از یک مرحله عبور کنید،حال بدلیل سختی و یا حوصله سربر بودن و یا ممکن هست که شما بازی GTA V را خیلی وقت پیش بازی کردید و اکنون حوصله گذراندن مراحل را ندارید و فقط میخواهید در شهر با ماشین خود رانندگی کنید و کمی از پرسه زدن در شهر لذت ببرید،اینجاست که شما نیاز به سیو مراحل بازی موردنظر خود دارید تا بتوانید آن هرچندتا مرحله را که میخواهید رد کنید،دقیقا مانند رمز های GTA V که با استفاده از آن میتوانید قابلیت های جدیدی به بازی بیاورید. ما این سیو هارا بطور کامل برایتان آماده کرده اییم و شما میتوانید تنها با دانلود و جایگذاری آنها به مرحله موردنظر خود برسید و دیگر نیاز نداشته باشید تا از ابتدا شروع به بازی کنید.

 

کمی بیشتر درباره ذخیره و سیو تمام مراحل GTA V بدانید…

در این مطلب ما برای شما دو نوع سیو را آماده کرده اییم که به انتخاب خود میتوانید یکی از آنهارا انتخاب و جایگزین کنید (که البته تفاوت زیادی ندارد و تقریبا هر دو شبیه هم اند) نوع اول شامل ۷ فایل هست که به ترتیب اولین فایل ۱۵% بازی را طی کرده و همینطور رو به بالا که میتوانید بنابر انتخاب خود یکی را دانلود کنید. نوع دوم سیو تک تک مراحل بازی را قرار داده اییم و شما میتوانید تمام مراحل (با دانلود آخرین سیو) را به اتمام برسانید و یا با دانلود ذخیره مورد نظر تنها یک ماموریت و یک مقطع زمانی خاصی را بگذرانید.

تصویری از بازی GTA V

آموزش استفاده و جایگذاری…

 

سیو نوع اول: با دانلود سیو نوع اول یک فایل فشرده که شامل ۷ فایل هست را دریافت میکنید. که برروی هر یک از آنها یک عدد نوشته شده و آن عدد مثلا ۴۱ به این معناست که با جایگذاری این سیو ۴۱% بازی طی میشود.

C:\Users\[User]\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\DFE3B7FDمسیر جایگذاری سیو نوع اول
C:\ProgramData\Socialclub\RLD!\271590\نوع اول اگر نسخه بازیتان Reloaded بود

 

 

سیو نوع دوم: با کلیک برروی لینک سیو نوع دوم یک سایت باز میشود که شامل تمامی مراحل و سیو کامل این بازی هست، در این سایت جزئیات کامل هر سیو نوشته شده که میتوانید با اختیار خود هرکدام را که خواستید دانلود و جایگذاری کنید.

نکته: تمامی سیوهای بازی در قسمت Progress با درصد به شما نشان داده‌شده است

نکته: برای دانلود می‌توانید از قسمت ID در همان صفحه، روی فایل کلیک کرده و سپس در صفحه بازشده، یکی از Slote ها را دانلود کنید.

Documents \ Rockstar Games\ GTA V \ Profiles \ User Profile                   نسخه ۳DM
C:\ ProgramData \ Socialclub \RLD! \ 271590  نسخه ریلودد
C: \ProgramData \ Socialclub \ Player \ 271590  نسخه FitGirl

محیط بازی gta v

علی خاکبازان

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

   Arash gamer پاسخ

   کاملترین سیو ها، مرسی بابت زحماتتون

    علی خاکبازان پاسخ

    خواهش میکنم

   محمد رضائی پاسخ

   مرسی کامل با راهنمایی‌خوب، ممنون

    علی خاکبازان پاسخ

    خواهش میکنم لطف دارید